+90 312 220 40 20+90 544 220 40 24Çukurambar Mh. 1425. Caddesi (41. Cd.) No:26/B Çankaya/Ankara


Yeni Teknolojiler

EMBRİYOSKOP ( SÜREKLİ EMBRİYO İZLEME SİSTEMİ )

Tüp bebek tedavisinde elde edilen embriyolar standart laboratuvarlarda inkübatör denilen rahim içini taklit eden cihazlar içine alınırlar. Günlük olarak sabah saatlerinde inkübatörden çıkarılıp mikroskop altında hızlı bir şekilde doğal gelişim süreçlerini rahatsız etmemek için dış ortamda fazla tutmadan değerlendirilirler. Standart kontrollerde embriyonun sadece belli zamandaki gelişimi not edilir. Geçmişteki gelişimlerini göremeyiz.

Embriyoskop en son teknoloji il üretilmiş içine özel kamera yerleştirilmiş bir inkübatördür. Bu özel kamera sayesinde embriyonun gelişim süreci gelişim sürecinin tüm basamakları görüntülenir ve bilgisayar ortamına aktarılır. Böylece embriyonun hiç dış ortama çıkarılmadan istediğimiz zaman ve sürede tüm gelişim aşamalarının değerlendirilmesi sağlanır.

Embriyonun döllenme, bölünme zamanları, hızlı ya da yavaş bölünme gibi gelişim detayları incelenir.

Dış ortama çıkarılmadığı için embriyoların ısı ve gaz düzeyleri sabit kalır. Embriyonun strese girmesi engellenir.

Böylece kullanılan ilave parametreler sayesinde tutunma ihtimali en yüksek olan embriyo seçilip gebelik şansı artmaktadır.


novaart-logo-disi

NOVAART TÜP BEBEK MERKEZİ olarak, ”yeni bir hayat” sloganıyla yola çıktık. Mesleki hayatlarını infertilite-tüp bebek konusuna adamış olan uzman hekim kadromuzla, sizleri en büyük hayalinize kavuşturmak için, en son teknolojik gelişmeleri kullanarak, size özel tedavi programlarını uygulamak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz.

NovaArt Tüp Bebek © 2021 Tüm Hakları Saklıdır