+90 312 220 40 20+90 544 220 40 24Çukurambar Mh. 1425. Caddesi (41. Cd.) No:26/B Çankaya/Ankara


Hakkımızda

AMACIMIZ

NOVAART TÜP BEBEK MERKEZİ olarak, ”yeni bir hayat” sloganıyla yola çıktık. Mesleki hayatlarını infertilite-tüp bebek konusuna adamış olan uzman hekim kadromuzla, sizleri en büyük hayalinize kavuşturmak için, en son teknolojik gelişmeleri kullanarak, size özel tedavi programlarını uygulamak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz. Kendinizi evinizin rahatlığında ve güvende hissedeceğiniz, size en uygun tedavinin uygulandığına emin olacağınız, bilimsel gerçeklerden sapmadan hedefe ulaşmaya çalışan bir klinik olmak ilk hedefimizdir. Tüp bebek tedavi süreci, hekim-hasta ilişkisinde en yoğun güven ve doğru bilgi paylaşımını gerektiren süreçtir. Tedavi için seçilen merkezin, bilgi, deneyim ve laboratuar kalitesi başarıya giden yolda en önemli belirleyicidir.

NOVAART TÜP BEBEK MERKEZİ’nin hizmet anlayışı, en son gelişmeler ışığında, sizin beklentilerinizi bilerek, modern ve sıcak bir ortamda tanı ve tedaviye yönelik uygulamaları gerçekleştirmektir.

Gebelik doğanın en büyük mucizesidir. Gerçekten bir mucizedir, çünkü bir yumurta ile spermin birleşerek embryo oluşturması ve rahime tutunması o kadar kompleks bir süreçtir ki, birçok faktörün mükemmel bir uyum içinde bu sürece eşlik etmesi gerekir. Gerek tüpler, yumurtalıklar ve rahim gibi organlarda, gerekse kimyasal ve endokrin sistemlerde en ufak bir eksiklik, fazlalık veya yokluk durumunda, ya gebelik hiç oluşmamakta yada düşükle sonuçlnmaktadır. Karşımıza bebek isteği ile bir çift geldiğnde, öncelikli işimiz üzgün, tedirgin ve bir o kadar da umut dolu olan bu anne ve baba adayını her yönüyle anlamak, değerlendirmek ve bulgu ve bilgilerimizi paylaşarak, en doğru şekilde yapılacakları ve gebelik şanslarını anlatmaktır. Yani NOVAART, öncelikle sizi dinler, anlar ve en doğru yolu çizer. Size özel tedavi planı hazırlanarak, en titiz şekilde uygulanır. Kliniğe girişinizden, bebeğinizi kucağınıza alana kadar tüm çalışanlarıyla bilgi ve becerilerini sizinle paylaşır.

EĞER; adet düzensizliği ve yumurtlama probleminiz varsa, polikistik over teşhisi konmuşsa, endometriozis ve yumurtalık kisti problemi ile uğraşıyorsanız, yaşınız ileri ve yumurtalık rezerviniz düşükse, sperm parametreleri bozuksa, genetik ve bağışıklık sistemi sorunları varsa, başarısız tüp bebek denemeleriniz olduysa, hepsi düşükle sonuçlanan gebelikleriniz varsa, güvenilir bir merkez ve hekime ulaşmak istiyorsanız NOVAART sizin için var.


novaart-logo-disi

NOVAART TÜP BEBEK MERKEZİ olarak, ”yeni bir hayat” sloganıyla yola çıktık. Mesleki hayatlarını infertilite-tüp bebek konusuna adamış olan uzman hekim kadromuzla, sizleri en büyük hayalinize kavuşturmak için, en son teknolojik gelişmeleri kullanarak, size özel tedavi programlarını uygulamak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz.

NovaArt Tüp Bebek © 2021 Tüm Hakları Saklıdır