+90 312 220 40 20+90 544 220 40 24Çukurambar Mh. 1425. Caddesi (41. Cd.) No:26/B Çankaya/Ankara

Ankara Tüp Bebek Uygulayan Doktorlar/Uzmanlar

28 Şubat 2023
ankarada-tup-bebek-uygulayan-uzmanlar-1200x800.jpg

Bebek sahibi olmak hemen her çiftin arzudur. Fakat çeşitli nedenlerle çiftler bebek sahibi olamayabilmektedir. Günümüzde tıp alanında ortaya çıkan gelişmelerle artık pek çok kişi tüp bebek tedavisiyle bebek sahibi olabilmektedir.

Tüp bebek tedavisi için öncelikle bir yıl boyunca düzenli ve korunmasız ilişkiye rağmen hamile kalamama durumu değerlendirilir. Eğer bir yıl ya da daha uzun süre düzenli ve korunmasız ilişkiye rağmen hamilelik oluşmamışsa kısırlık yönünde değerlendirme yapılır. Fakat kadının yaşı 30 ya da üzerindeyse 6 aylık bir korunmasız ilişki sonrasında da gebelik oluşmamışsa doktora başvurulmalıdır.

Yine adet düzensizliği varsa ya da erkekte bilinen bir problem mevcutsa da bir yıl beklenilmeden doktora başvurulabilir. Gebelik elde edilemeyen bu bir yıllık sürede hiçbir endişeye gerek yoktur. Çünkü her yedi çiftten en az birinde bu duruma rastlanılmaktadır ve Ankara tüp bebek uygulayan doktorlar/uzmanlar yardımıyla gebelik elde edilebilmektedir.

Tüp Bebek Uygulayan Doktor Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankara tüp bebek uygulayan doktorlar/uzmanlar bebek sahibi olmak isteyip de normal şartlarda bu durumu imkânsız olanlara yardımcı olabilmektedir. Çağımızda tıp teknolojisinde ortaya çıkan gelişmelerle tüp bebek tedavilerinde yüksek başarı oranı elde edilebilmektedir.

Tüp bebek tedavisine başvurmak isteyenler yoğun olarak Ankara tüp bebek uygulayan doktorlar/uzmanlar araştırmasına yönelmektedir. Çünkü tedavi sürecinin başarıya ulaşmasında tüp bebek uygulayan doktorun önemli bir etkisi vardır.

Tüp bebek tedavileri için ilk olarak erkeğin doktora gitmesi önerilir. Çünkü erkeğe yapılacak testler hem daha kolay hem daha az hem de maliyeti daha düşüktür. Erkeğe yapılacak tahlillerde tam idrar tahlili, en az iki sperm analizi yapılmalı, ürolog tarafından fiziki muayene yapılarak cinsel orana ait patolojiler ortaya çıkarılmalıdır.

Bununla birlikte çiftler çift halinde de doktora başvurabilirler. Bunun için hiçbir kısıtlama yoktur. Uzman doktorlar zaten gerekli yönlendirmeleri yapacaklar ve çiftlere en uygun yol haritasını belirlemede yardımcı olacaklardır. Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezimizde alanının en deneyimli doktorları görev almakta ve en yeni tedavi yöntemleriyle bebek sahibi olmak isteyen çiftlerimizin yardımcısı olmaktadırlar.

Ankara’da Tüp Bebek Uygulaması İçin Tedavi Merkezi

Ankara tüp bebek uygulayan doktorlar/uzmanlar arayışında en önemli hususlardan birisi tüp bebek uygulaması yapan tedavi merkezidir. Tüp bebek tedavi merkezi seçilirken başlıca şunlara dikkat edilmelidir:

  • Tüp bebek uygulamasını yapan doktorun alanında uzman olması gerekir.
  • Tüp bebek tedavi merkezinin deneyimli olması gerekir.
  • Tüp bebek uygulaması yapan doktor kadar diğer ekip üyelerinin de işinin ehli olması gerekir.
  • Tedavi merkezinin gerekli belge ve fiziki yeterliliklere sahip olması gerekir.

Ayrıca tüp bebek tedavi merkezinin konumu ve ulaşılabilir olması da önemlidir. Çünkü tedavi bir süreçtir ve kolay ulaşılabilir olması avantajdır. Merkezimizde bütün bu gereklere ve daha fazlasına sahip olarak hizmetlerimiz sürmektedir.

novaart-logo-disi

NOVAART TÜP BEBEK MERKEZİ olarak, ”yeni bir hayat” sloganıyla yola çıktık. Mesleki hayatlarını infertilite-tüp bebek konusuna adamış olan uzman hekim kadromuzla, sizleri en büyük hayalinize kavuşturmak için, en son teknolojik gelişmeleri kullanarak, size özel tedavi programlarını uygulamak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz.

NovaArt Tüp Bebek © 2021 Tüm Hakları Saklıdır