+90 312 220 40 20+90 544 220 40 24Çukurambar Mh. 1425. Caddesi (41. Cd.) No:26/B Çankaya/Ankara

Tüp Bebekte Yeni Teknolojiler

25 Mayıs 2023
tup-bebek-tedavisinde-yeni-teknolojiler-ankara-novaartta-1200x798.jpg

Dünya üzerindeki en son tüp bebek tedavisi teknolojileri birçok çocuksuz çiftin ebeveynlik hayallerini gerçekleştirerek tedavilerinde daha yüksek başarı oranları getirmede devrim niteliği taşımaktadır.

Özellikle son yıllarda başarı oranı oldukça yüksek birçok tedavi yöntemi geliştirilmiş, kliniğimizde hepsi başarılı bir şekilde uygulamaya konulmuştur. En çok tercih ve tavsiye edilen en yeni tüp bebek tedavi yöntemleri:

PRP tedavisi,
Kök hücre tedavisi,
Embriyoskop,
Doğal Tüp Bebek Döngüsü,
Lazer Hatching,
I-rahim tekniği,
Vitrifikasyon,
Bir Kriyoprezervasyon Tekniği,
Invocell veya Vajinkübatör ve
Ozon sauna tedavisidir.

Tüm bu tedavilerin olumlu olduğu gibi olumsuz yönleri de bulunmakta, tüp bebek tedavisinde yeni teknolojiler arasından sizin için başarı oranı en yüksek yöntem seçilirken profesyonel destek almanız mutlaka önerilmektedir.

Gün Geçtikçe Gelişen Tüp Bebek Tedavisi

1978’de tüp bebek tedavisi ile ilk bebek doğduğundan beri, dünya çapında 8 milyondan fazla insan bu tedaviyi kullanılarak dünyaya gelmiş durumdadır. Tüp bebek başarı oranları ilk ortaya çıktığından beri iyileşmekte, modern tıp ve teknoloji sayesinde gün geçtikçe gelişme göstermektedir.

Dünya üzerinde, çocuk sahibi olmak isteyen ancak olamayan ebeveynler için ciddi bir umut ışığı olan tüp bebek tedavisinin gelecek zamanlarda da aynı oranda başarı sağlaması hatta daha ileri gitmesi beklenmektedir.

Gün geçtikçe tedavinin başarı oranı yükselmekte, farklı teknik, tedavi ve destekler sağlanarak, hem anne hem de baba adaylarının olumlu sonuçlar elde etmesi sağlanmaktadır.

Tüp bebek tedavisi ile çocuk sahibi olmak isteyenler için tüp bebek tedavisinde yeni teknolojiler Ankara’nın en iyi tüp bebek merkezlerinden Nova Art’ta onları beklemektedir.

Yeni Nesil Tüp Bebek Tedavisi

Tüp bebek tedavisi, milyonlarca insanın kısırlığın üstesinden gelmesine ve yıllar içinde aile kurmasına yardımcı olan bir doğurganlık tedavisidir. Bir yumurtanın bir laboratuvar kabında spermle döllenmesini ve ardından elde edilen embriyonun rahme aktarılmasını içerir.

Modern teknoloji ile artık tüp bebek tedavisinde aşağıdaki yöntemlerin bir kısmından yararlanılmakta diğer bir kısmı ise gerçekten umut vaat eder nitelikte sonuçlar ortaya çıkarmaktadır:

Tüp bebekte yapay zeka kullanımı,
Kök hücre tedavisi,
Lazer destekli kuluçka,
Kriyoprezervasyon,
İmplantasyon öncesi genetik tarama,
Embriyoskop ya da zaman atlamalı görüntüleme,
Robotik teknoloji ve nanobotlar,

Doğurganlık tedavisi alanındaki çok sayıda trend ve yenilik, başarı oranlarını artırmaya ve hasta deneyimlerini iyileştirmeye yardımcı oluyor. Tüp bebek tedavisinde yeni teknolojiler geliştikçe, daha çok çift ebeveyn olma hayallerine ulaşıyor. Bu teknolojiler ve doğurganlık tedavisi üzerindeki potansiyel etkileri hakkında öğrenilecek daha çok şey olsa da, bir aile kurmak isteyenler için umut verici bir gelecek sunuluyor.

Tüp bebek tedavisinde yeni teknolojiler Ankara’nın en iyi tüp bebek merkezlerinden Nova Art’ta sizlere yepyeni bir hayatın kapılarını açmak için bekliyor.

novaart-logo-disi

NOVAART TÜP BEBEK MERKEZİ olarak, ”yeni bir hayat” sloganıyla yola çıktık. Mesleki hayatlarını infertilite-tüp bebek konusuna adamış olan uzman hekim kadromuzla, sizleri en büyük hayalinize kavuşturmak için, en son teknolojik gelişmeleri kullanarak, size özel tedavi programlarını uygulamak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz.

NovaArt Tüp Bebek © 2021 Tüm Hakları Saklıdır